Vanaf vandaag wordt er een blauwe zone ingevoerd op een gedeelte van de parking onder Het Pand. Momenteel zijn er 27 betalende parkeerplaatsen onder Het Pand. Deze 27 parkeerplaatsen + 77 extra parkeerplaatsen worden in een blauwe zone geïntegreerd.
Dit zijn alle parkeerplaatsen die zich bevinden tussen de rijweg van de Post naar de Meersstraat en de rijweg van de residentie Regenboog naar de uitrit aan de politie. Van maandag tot en met zaterdag mag je in de blauwe zone tussen 9.00u. en 18.00u. maximum 2 uur gratis parkeren mits het gebruik van de parkeerschijf. Als langparkeerder kan je de parkeerplaatsen buiten de blauwe zone gebruiken.
Volgende 439 parkeerplaatsen blijven vrij voor de langparkeerders:
In de eerste plaats zal het invoeren van de blauwe zone een verschuiving meebrengen. De kortparkeerders, die nu naar een vrije parkeerplaats moeten zoeken en verspreid staan over al deze parkings, zullen in de toekomst in de blauwe zone staan centraal onder Het Pand. Na het invoeren van de blauwe zone zullen wij evalueren of er bijkomende maatregelen nodig zijn om het parkeerbeleid te ondersteunen. Het doel blijft om de beschikbare ruimte optimaal te gebruiken en zoveel mogelijk doelgroepen een parkeerplaats aan te bieden.
Verkies je om de Europese parkeerschijf niet te gebruiken of om langer te parkeren in de blauwe zone, dan kies je voor het tarief 1 dat 12,50 euro bedraagt. Deze keuze laat je toe om een voormiddag of namiddag te parkeren in de blauwe zone. De parkeerwachter bezorgt je in dit geval een biljet ‘parkeerbelasting’.
Trefwoorden: parking
Volg de nieuwe berichten van deze blog via RSS of e-mail.
Cultuurcentrum De Schakel vzw
Schakelstraat 8
8790 Waregem
tel. 056 62 13 40
fax 056 62 13 50
reservatie@ccdeschakel.be
bank 001-3444344-47