do 8 november 2012 - 20.00u
einde: 21.00u (geen pauze)
We kennen hem hoofdzakelijk van de radiohit Lost soul die tevens dienst deed als eindtune van de schitterende tv-serie De Parelvissers. Op zijn laatste album As You Are zijn alle muzikale ingrediënten aanwezig om er opnieuw een beklijvende dramaserie bij te verzinnen.
Anton Walgrave nam op zijn negende zijn eerste demomateriaal op. Ondertussen zijn we bijna 30 jaar verder en maakt hij nog altijd muziek. Nu wordt hij bijgestaan door o.a. Ruben Block en Monsieur Paul van Triggerfinger en maakt hij gebruik van een op en top professionele studio.
Tijdens dit intieme soloconcert grasduint hij in zijn oeuvre met speciale aandacht voor de 11 pareltjes die, zorgvuldig gewikt en gewogen, op As You Are terecht kwamen.
Een fijne sound met passie en overgave, zoals het een echte singer-songwriter toekomt.
Cultuurcentrum De Schakel vzw
Schakelstraat 8
8790 Waregem
tel. 056 62 13 40
fax 056 62 13 50
reservatie@ccdeschakel.be
bank 001-3444344-47