za 23 januari 2010 - 20.00u
inleiding: 19.30 uur (Roger Arteel)
einde: 21.30u (zonder pauze)
Peter De Graef overtuigt opnieuw met een tragikomisch verhaal op zijn Peter De Graefs, vol met filosofische bespiegelingen.
tekst en regie: Peter De Graef
spel: Peter De Graef, Lilian Keersmaekers Els Olaerts en Tristan Versteven
Nieuwtjes
Michiel (30/05/2009)
Meer dan een decennium geleden noemde ik Peter De Graef een van mijn idolen. De monologen die ik toen van hem zag bleven lang hangen. Benieuwd naar deze voorstelling.
Piet Ravelingien (12/06/2009)
Eindelijk nog eens Peter De Graef, een geniaal theatermaker, die steeds maar weer balanceert op de grens tussen het filosofische en het schizofrene…….. Heerlijk !
Piet Ravelingien (29/01/2010)
Al is iedere beoordeling van om het even welk theatermaker steeds subjectief, toch is voor mij Peter De Graef wellicht de beste van ons hele taalgebied !
Wat hij, samen met zijn twee collega’s trouwens, hier weer uit zijn mouw schudt is gewoon geniaal!
En dan zie je, dat zo iemand noch letterlijk, noch figuurlijk door de overheid wordt gewaardeerd.
Toen wij, na een glas gedronken te hebben na de voorstelling, naar onze wagen stapten, was hij samen met zijn collega’s het decor aan het inladen. Dan begrepen wij onmiddellijk het artikeltje op blz. 9 uit het laatste nummer van het driemaandelijks tijdschrift van De Schakel: “Theatersubsidies”
Moet je echt eens lezen !
Cultuurcentrum De Schakel vzw
Schakelstraat 8
8790 Waregem
tel. 056 62 13 40
fax 056 62 13 50
reservatie@ccdeschakel.be
bank 001-3444344-47