Ladies in Jazz

wo 20 april 2011 - 20.00u
einde: 22.30u (met pauze)
@ oranje zaal

muziek

Jazz, we stellen er ons maar al te snel donkere clubs vol rokende mannen bij voor. De twee trio’s bewijzen met dit duo-concert ons ongelijk.

Belangrijk voor het Eve Beuvens Trio zijn interactie en groepsklank. Hun repertoire bestaat uit eigen composities en stukken van Bobo Stenson, John Taylor en Kenny Wheeler. Het zijn frisse en bezielde composities, gebracht door een inspirerend
ensemble, die het concert van dit trio hun bijzondere pit geven.

Het Mathilde Renault Trio speelt akoestische popmuziek, met jazzy en folky accenten. Op het podium is Renault niet de brave pianiste die mooi achter haar vleugel blijft zitten. Ze staat recht, danst, beweegt en zingt. Haar muziek biedt de luisteraars een rijkdom aan melodieën, harmonieën en ritmes. Geen rechttoe rechtaan pop, maar intelligente cross-over, vol verbeeldingskracht.

Share/Save/Bookmark


mening

Reacties

Wat verwacht je van de voorstelling of wat vond je ervan?
Je kan het formulier ook gebruiken om tickets te koop aan te bieden voor een voorstelling die je niet kan bijwonen.









Voor een fotootje naast je naam, moet je geregistreerd zijn bij Gravatar.

Cultuurcentrum De Schakel vzw

Schakelstraat 8
8790 Waregem

tel. 056 62 13 40
fax 056 62 13 50

reservatie@ccdeschakel.be
bank 001-3444344-47