Thé Lau: Water en Vuur

za 21 januari 2012 - 20.00u
einde: 22.00u (met pauze)

muziek

Het begin en het einde van deze voorstelling staan vast. Wat daartussen zit, laten Thé en zijn gitarist Alan aan het toeval over. Wachten tot iemand uit het publiek roept ‘Thé, doe die song nog eens een keer’ of ter plekke besluiten welk lied ze zullen doen, spoken word of niet, misschien zelfs een grap hier en daar, alles kan!

Blauw, Iedereen is van de wereld, Rigoreus … en zo kunnen we nog een tijdje doorgaan. Thé Lau is als bezieler van The Scene verantwoordelijk voor een reeks Nederlandstalige klassiekers. Pareltjes van songs die hij met plezier blijft spelen tot de rock ‘n roll hem te machtig wordt. Want zangers verdwijnen maar de songs, die blijven bestaan.

Water en Vuur is een intiem theaterconcert met twee uitstekende muzikanten in een ongedwongen sfeer.

Share/Save/Bookmark


mening

Reacties

Kristien Missinne (15/01/2012)

De volgende voorstelling die op ons programma staat is het optreden van Thé Lau.
We houden allebei wel van de liedjes van The Scene.
Dat deze zanger en zijn gitarist zich bovendien met plezier laten leiden door de vragen van het publiek, is voor ons een extra reden om er naar uit te zien!
Tom en Kristien

Behaeghe Yvan (20/01/2012)

Ik heb een ticket voor de voorstelling van The Lau,doch kan door omstandigheden niet aanwezig zijn.Iemand geinteresseerd om mijn ticket over te nemen?
Verlaagde prijs:7 €
te bereiken:
artyvan@hotmail.com
GSM : 0486/864715
Behaeghe Yvan

Patrick Amez (20/01/2012)

Tot mijn allergrootste spijt kan ik er niet bij zijn. Ik heb echter al een kaart. Die van mij mag je ook hebben voor 7€.
bel: 0496/164971


Heidi Tiebergyn (22/01/2012)

Thé en Alan, 2 fantastische muzikanten op 1 podium. Klassiekers en nieuwe nummers wisselden elkaar af. Het geheel was doorspekt met persoonlijke anekdotes en bedenkingen. Verzoeknummers werden op aanvraag gespeeld. Jammergenoeg voelde het soms wel net iets te ‘gemaakt’ aan. Conclusie: een leuke avond, goeie songs en de nodige kippevelmomenten … Geslaagd!

Hugo Van Bossuyt (22/01/2012)

ik had het niet beter kunnen verwoorden dan Heidi hierboven.
Mooie avond weer!

Kristien Missinne (28/01/2012)

We hebben er van genoten!
In het eerste deel brachten zij toffe nieuwe nummers. Dat we een klare articulatie vanwege Thé Lau moesten missen, hebben we erbij genomen!!
In het tweede deel kregen we de vertrouwde mooie nummers te horen… ogenschijnlijk op verzoek… maar inderdaad zoals hier eerder reeds werd geschreven, toch een beetje gestuurd. In ieder geval: we hadden er geen spijt van dat we erbij waren!!
Tom en Kristien

Wat verwacht je van de voorstelling of wat vond je ervan?
Je kan het formulier ook gebruiken om tickets te koop aan te bieden voor een voorstelling die je niet kan bijwonen.









Voor een fotootje naast je naam, moet je geregistreerd zijn bij Gravatar.

Cultuurcentrum De Schakel vzw

Schakelstraat 8
8790 Waregem

tel. 056 62 13 40
fax 056 62 13 50

reservatie@ccdeschakel.be
bank 001-3444344-47