Winter Woorden Nacht deluxe

za 22 januari 2011 - 20.00u
einde: 22.30u (met pauze)

literair

Voor de derde editie van Winter Woorden Nacht deluxe serveren we je dit jaar enkele opvallende namen uit de wereld van poëzie en literatuur, gelardeerd met een fris muzikaal sausje. En dit alles in het weekend voorafgaand aan Gedichtendag (28 januari).

De Nederlander Menno Wigman brengt gedichten die doorspekt zijn met melancholie, muziek en vooral veel liefde. Van over de taalgrens komt Antoine Boute, die ons in sappig ‘Vlaams’ voorleest uit zijn werk. Het wordt een opmerkelijke performance van deze filosoof-dichter!Schrijver, komiek en theatermaker Joost Vandecasteele heeft het hoogstwaarschijnlijk over stoere grootstadsverhalen, doorweven met een op zijn minst nogal gitzwart toekomstbeeld. De zusjes Martha en Loesje Maieu bouwen een eigenzinnig muzikaal feestje met oorstrelende meerstemmigheid. Hun Blackie & the Oohoos was in 2009 winnaar in de categorie Jong Muziek van Theater aan Zee.

In de beste traditie van Winter Woorden Nacht laten we hen allen letterlijk hun dichterlijke vrijheid.


Ondertussen kan je in het Waregemse straatbeeld reeds een aantal stiftdichtkubussen ontdekken. Zoek ze op en neem de tijd om deze pareltjes te doorgronden!


Joost Vandecasteele heeft opnieuw een prijs gewonnen. Hij haalde de Debuutprijs 2010 met zijn kortverhalenbundel Hoe de wereld perfect functioneert zonder mij. De prijs werd op 30/10 uitgereikt tijdens de vooropening van de Boekenbeurs.

Share/Save/Bookmark

Winter Woorden Nacht is een unieke samenwerking tussen cc De Schakel, stad Waregem & Compagnie De Urn

www.winterwoordennacht.be
Blackie & the Oohoos

Met steun van de Vlaamse Overheid

Nieuwtjes



mening

Reacties


Noel Plaisier, Kortrijk (25/01/2011)

Winter Woorden Nacht .
Er ontbrak letterlijk en figuurlijk warmte ! Een kil gebeuren, niemand die ons echt een welkom-gevoel gaf : Menno Wigman, zeer goed maar jammer dat hij voor zo’n kort optreden zo ver moet komen,
Antoine Boute werkte nogal op de zenuwen, Joost VDC : goed maar vrij kort en Blackie en the Oohoos goed optreden .De hele avond hing als LOS ZAND aan elkaar, jammer .

Wat verwacht je van de voorstelling of wat vond je ervan?
Je kan het formulier ook gebruiken om tickets te koop aan te bieden voor een voorstelling die je niet kan bijwonen.









Voor een fotootje naast je naam, moet je geregistreerd zijn bij Gravatar.

Cultuurcentrum De Schakel vzw

Schakelstraat 8
8790 Waregem

tel. 056 62 13 40
fax 056 62 13 50

reservatie@ccdeschakel.be
bank 001-3444344-47