Medewerkers

Esther Maas (esther@ccdeschakel.be)
directeur; programmator theater en dans

Nico Duquesne (nico@ccdeschakel.be)
hoofd administratie en financiën

Eva Henneman (eva@ccdeschakel.be)
hoofd planning

Joost Van de Kerkhove (joost@ccdeschakel.be)
programmator muziek en humor

Veerle Hollants (veerle@ccdeschakel.be)
programmator school, jeugd en film

Jorge De Wintere (jorge@ccdeschakel.be)
communicatieverantwoordelijke

Paulien Desmet (boekhouding@ccdeschakel.be)
boekhouding

Elien Van Nieuwenhuyse (elien.vannieuwenhuyse@ccdeschakel.be)
zaalverhuur

Simon Boury (biblab@ccdeschakel)
projectmedewerker BIBLAB

Isabelle Wulfaert
Paulien Desmet
onthaal (onthaal@ccdeschakel.be)

Marleen Caes (marleen.caes@ccdeschakel.be)
vorming

Marleen Lippens (marleen.lippens@ccdeschakel.be)
liefhebberswerking

Koen Dujardin (koen.dujardin@ccdeschakel.be)
hoofd techniek
Luc De Vreese
Tomas L’Ecluse
Joost Coorevits

Pieter Possenier

techniek (labo@ccdeschakel.be)

Nadine Balcaen (schoonmaak@ccdeschakel.be)
hoofd onderhoud
Rachida Ayari
Ann Dewaele

onderhoud

Marie-Ange Steelandt (marie-ange.steelandt@ccdeschakel.be)
huisbewaarder

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.