Medewerkers

Esther Maas (esther@ccdeschakel.be)
directeur; programmator theater en dans

Merel Van de Gehuchte (merel@ccdeschakel.be)
productie opening Zuidboulevard en welzijnswinkel

Joost Van de Kerkhove (joost@ccdeschakel.be)
programmator muziek en humor

Veerle Hollants (veerle@ccdeschakel.be)
programmator school, jeugd en film

Nico Duquesne (nico@ccdeschakel.be)
hoofd administratie

Mats Minnaert (mats@ccdeschakel.be)
communicatie

Turid Sintobin (turid@ccdeschakel.be)
publiekswerking

Martine Himpe (martine@ccdeschakel.be)
zaalverhuur en boekhouding

Nadine Vanden Driessche
Isabelle Wulfaert
onthaal (onthaal@ccdeschakel.be)

Marleen Caes (marleen.caes@ccdeschakel.be)
vorming

Marleen Lippens (marleen.lippens@ccdeschakel.be)
liefhebberswerking

Frank D’haene (frank.dhaene@ccdeschakel.be)
hoofd techniek
Steven Vandendriessche
Luc De Vreese
Humphrey Timmerman
Pieter Possenier

techniek (labo@ccdeschakel.be)

Nadine Balcaen
hoofd onderhoud
Rachida Ayari
Ann Dewaele

onderhoud (schoonmaak@ccdeschakel.be)

Marie-Ange Steelandt (marie-ange.steelandt@ccdeschakel.be)
huisbewaarder

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.