Medewerkers

cc De Schakel heeft een twintigtal vaste medewerkers.
Je vindt hun contactgegevens hieronder.


Dave Van Robays
(dave.vanrobays@ccdeschakel.be)
directeur; programmator theater en dans

Nico Duquesne (nico.duquesne@ccdeschakel.be)
hoofd administratie en financiën

Eva Henneman (eva.henneman@ccdeschakel.be)
hoofd personeel en planning

Joost Van de Kerkhove (joost.vandekerkhove@ccdeschakel.be)
programmator muziek en humor

Veerle Hollants (veerle.hollants@ccdeschakel.be)
programmator school, jeugd en film

Maaike Tubex (maaike.tubex@ccdeschakel.be)
publieksmedewerker

Jorge De Wintere (jorge.dewintere@ccdeschakel.be)
communicatieverantwoordelijke

Paulien Desmet (boekhouding@ccdeschakel.be)
boekhouding

Elien Van Nieuwenhuyse (elien.vannieuwenhuyse@ccdeschakel.be)
zaalverhuur & Biblab

Isabelle Wulfaert (isabelle.wulfaert@ccdeschakel.be)
Paulien Desmet (paulien.desmet@ccdeschakel.be)
onthaal

Marleen Caes (marleen.caes@ccdeschakel.be)
vorming

Marleen Lippens (marleen.lippens@ccdeschakel.be)
liefhebberswerking

Koen Dujardin (koen.dujardin@ccdeschakel.be)
hoofd techniek

Margo Germonprez / Luc De Vreese / Tomas L’Ecluse / Joost Coorevits
techniek

Virginie Vroman (virginie.vroman@ccdeschakel.be)
hoofd onderhoud

Rachida Ayari / Inge De Smet
onderhoud

Marie-Ange Steelandt (marie-ange.steelandt@ccdeschakel.be)
huisbewaarder

Raad van bestuur

Pietro Iacopucci (voorzitter)
Joof Duthoy (ondervoorzitter)
Michel Chanterie (penningmeester)

Kim Deplancke, Margot Desmet, Jo Neirynck, Kathleen Ravelingien, An Vanheusden, Marijke Vanlauwe, Nancy Vandenabeele, Tom Demunter, Patrick Desmet, Geert Deloof, Bert De Smet, Guy De Langhe, Koen Van Marcke, Paul Vanden Broecke, Hilde Dewever en Erny Blauwblomme

Vrijwilligers

Als open cultuurhuis hebben we van onze vrijwilligerswerking een prioriteit gemaakt. Vrijwilligers zijn voor ons essentiële medewerkers en ambassadeurs. Ze zijn ‘deel van het cc De Schakel-team’. Want hun bijdrage is cruciaal in onze werking. De taken die ze op zich nemen zijn erg divers:
• onthaal van bezoekers en artiesten
• begeleiding bij voorstellingen
• ondersteuning van communicatie en promotie
• administratieve ondersteuning
• ondersteuning bij opbouw en afbraak van diverse projecten

Momenteel kunnen we rekenen op een uitgebreide ploeg van enthousiaste en gemotiveerde vrijwilligers:

Annelies Blancke - Annemie Van Damme - Carl Holvoet - Chris Danneels - Claudine Pauwels - Johan Sagaert - Joke Denys - Kathleen Meyhui - Katrien De Plancke - Laurens Dejaegher - Lut Van Calbergh - Maaike Balcaen - Maarten Degezelle - Marianne Terras - Marie Loosveldt - Martine Waelkens - Nelly Van Wassenhove - Paula Waelkens - Peter Dolphen - Pieter Vaneeckhout - Robbe Baert - Veronique Vanpoucke - Wouter Tansens - Yani Beel.

Brandwachters: Hans Boury - Jan Eggermont - John Vervaecke - Kathy Vynckier - Pedro Putman - Peter Peirens - Philippe Balcaen.

Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stem je hiermee in. Als je niet akkoord bent, kan je via de knop ‘Instellingen aanpassen’ je voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt je winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kan je inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Tenslotte worden cookies ook gebruikt om onze marketingactiviteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk te maken.

Cookie instellingen