Cultuurcentrum De Schakel

Medewerkers

cc De Schakel heeft een twintigtal vaste medewerkers.
Je vindt hun contactgegevens hieronder.


Dave Van Robays
(dave.vanrobays@ccdeschakel.be)
directeur; programmator theater en dans

Nico Duquesne (nico.duquesne@ccdeschakel.be)
hoofd administratie en financiën

Eva Henneman (eva.henneman@ccdeschakel.be)
hoofd personeel en planning

Joost Van de Kerkhove (joost.vandekerkhove@ccdeschakel.be)
programmator muziek en humor

Veerle Hollants (veerle.hollants@ccdeschakel.be)
programmator school, jeugd en film

Maaike Tubex (maaike.tubex@ccdeschakel.be)
programmator doen, publieksmedewerker

Jorge De Wintere (jorge.dewintere@ccdeschakel.be)
communicatieverantwoordelijke

Lukas Amez (lukas.amez@ccdeschakel.be)
communicatiemedewerker (focus film)

Paulien Desmet (boekhouding@ccdeschakel.be)
boekhouding

Elien Van Nieuwenhuyse (elien.vannieuwenhuyse@ccdeschakel.be)
zaalverhuur & Biblab

Isabelle Wulfaert (isabelle.wulfaert@ccdeschakel.be)
Paulien Desmet (paulien.desmet@ccdeschakel.be)
onthaal

Koen Dujardin (koen.dujardin@ccdeschakel.be)
hoofd techniek

Daniel Debosschere / Stephen Scharmin / Luc De Vreese / Tomas L’Ecluse / Joost Coorevits
techniek

Virginie Vroman (virginie.vroman@ccdeschakel.be)
hoofd onderhoud

Rachida Ayari / Mieke Pieters
onderhoud

Marie-Ange Steelandt (marie-ange.steelandt@ccdeschakel.be)
huisbewaarder

Raad van bestuur

Pietro Iacopucci (voorzitter)
Joof Duthoy (ondervoorzitter)
Margot Desmet (penningmeester)

Kim Deplancke, Jo Neirynck, Kathleen Ravelingien, An Vanheusden, Marijke Vanlauwe, Nancy Vandenabeele, Monia Arroudi, Patrick Desmet, Geert Deloof, Guy De Langhe, Koen Van Marcke, Paul Vanden Broecke, Hilde Dewever, Erny Blauwblomme en Filip Dheedene

Vrijwilligers

Als open cultuurhuis hebben we van onze vrijwilligerswerking een prioriteit gemaakt. Vrijwilligers zijn voor ons essentiële medewerkers en ambassadeurs. Ze zijn ‘deel van het cc De Schakel-team’. Want hun bijdrage is cruciaal in onze werking. De taken die ze op zich nemen zijn erg divers:
• onthaal van bezoekers en artiesten
• begeleiding bij voorstellingen
• ondersteuning van communicatie en promotie
• administratieve ondersteuning
• ondersteuning bij opbouw en afbraak van diverse projecten

Momenteel kunnen we rekenen op een uitgebreide ploeg van enthousiaste en gemotiveerde vrijwilligers:

Annelies Blancke - Annemie Van Damme - Carl Holvoet - Chris Danneels – Christa Van den Driessche - Claudine Pauwels – Eline Vannieuwenhuyse – Filip Dheedene - Johan Sagaert - Joke Denys – Joyce Cottenier - Kathleen Meyhui - Katrien De Plancke - Laurens Dejaegher – Liesbeth Balcaen – Lillan D’hondt - Lut Van Calbergh - Maaike Balcaen - Maarten Degezelle - Marianne Terras - Marie Loosveldt - Martine Waelkens - Nelly Van Wassenhove - Paula Waelkens - Peter Dolphen - Pieter Vaneeckhout - Steffi Taelman - Tine Devos - Tom Bruneel – Veronique Vanpoucke - Wouter Tansens - Yani Beel.

 

Brandwachters: Hans Boury - Jan Eggermont - John Vervaecke - Kathy Vynckier - Pedro Putman - Peter Peirens - Philippe Balcaen.