Cultuurcentrum De Schakel

Medewerkers

cc De Schakel heeft een twintigtal vaste medewerkers.
Je vindt hun contactgegevens hieronder.


Lies Deschietere (lies.deschietere@ccdeschakel.be)
directeur

Nico Duquesne (nico.duquesne@ccdeschakel.be)
hoofd administratie en financiën

--

Joost Van de Kerkhove (joost.vandekerkhove@ccdeschakel.be)
programmator muziek, humor en circus

Veerle Hollants (veerle.hollants@ccdeschakel.be)
programmator school, jeugd en film

Maaike Tubex (maaike.tubex@ccdeschakel.be)
programmator theater, dans en doen

Robin Stroef (robin.stroef@ccdeschakel.be)
programmatiemedewerker

--

Jorge De Wintere (jorge.dewintere@ccdeschakel.be)
communicatieverantwoordelijke

Lukas Amez (lukas.amez@ccdeschakel.be)
communicatiemedewerker

--

Lies De Schepper (lies.deschepper@ccdeschakel.be)
planning en productie

Paulien Desmet (boekhouding@ccdeschakel.be)
boekhouding

Lieselotte Houzet (lieselotte.houzet@ccdeschakel.be)
zaalverhuur 

Isabelle Wulfaert (isabelle.wulfaert@ccdeschakel.be)
Paulien Desmet (paulien.desmet@ccdeschakel.be)
Piet Vanhuyse (piet.vanhuyse@ccdeschakel.be)
onthaal

--

Koen Dujardin (koen.dujardin@ccdeschakel.be)
hoofd techniek

Daniel Debosschere / Jaco De Wet / Luc De Vreese / Tomas L’Ecluse / Joost Coorevits / Joris Vanderhulst
team techniek

--

Virginie Vroman (virginie.vroman@ccdeschakel.be)
hoofd onderhoud

Mieke Pieters / Kathleen Martens / Nacha Vanoverberghe
team onderhoud

Raad van bestuur

Pietro Iacopucci (voorzitter)
Joof Duthoy (ondervoorzitter)
Margot Desmet (penningmeester)

Kim Deplancke, Jo Neirynck, Kathleen Ravelingien, An Vanheusden, Marijke Vanlauwe, Nancy Vandenabeele, Patrick Desmet, Frederic Mortier, Geert Deloof, Guy De Langhe, Koen Van Marcke, Paul Vanden Broecke, Hilde Dewever, Filip Dheedene, Astrid Callens en Carlos Dierickx

Vrijwilligers

Als open cultuurhuis hebben we van onze vrijwilligerswerking een prioriteit gemaakt. Vrijwilligers zijn voor ons essentiële medewerkers en ambassadeurs. Ze zijn ‘deel van het cc De Schakel-team’. Want hun bijdrage is cruciaal in onze werking. De taken die ze op zich nemen zijn erg divers:
• onthaal van bezoekers en artiesten
• begeleiding bij voorstellingen
• ondersteuning van communicatie en promotie
• administratieve ondersteuning
• ondersteuning bij opbouw en afbraak van diverse projecten

 

Onze oprechte dank gaat uit naar al onze vrijwilligers. Dankzij hun fantastische inzet en toewijding zou het niet mogelijk zijn om ons programma uit te voeren en onze evenementen tot een succes te maken. Van harte bedankt: Annelies Blancke, Annemie Vandamme, Carine Christiaen, Carine Deslee, Chantal Van Ginderachter, Chris Danneels, Christa Van Den Driessche, Claudine Pauwels, Eline Vannieuwenhuyse, Els Castelein, Filip D’heedene, Ieme De Wintere, Johan Sagaert, Joke Denys, Jorunn Lefevre, Joyce Cottenier, Kathleen Meyhui, Katrien De Plancke, Laurens De Jaeger, Loes Cottenier, Lukas Deruddere, Lutje Van Calbergh, Maaike Balcaen, Marianne Terras, Marie Loosveldt, Marijke Vandewalle, Marleen Caes, Martine Waelkens, Paula Waelkens, Pieter Vaneeckhout, Rachida Ayari, Seppe Christiaens, Sofie De Backere, Steffi Taelman, Stijn Desimpel, Tine Devos, Veronique Vanpoucke, Viktor Van De Maele, Wouter Tansens en Yani Beel.