NIEUW! Eerst registreren (via Mijn Schakel-agenda), dan bestellen.

Cultuurcentrum De Schakel
Renaldo Markus

Lavinia Meijer (KOR)

The Glass Effect
vr 11 dec 26 20:00
vr 11 dec 26
20:00
  • vr 11 dec 26
    20:00
    Schakelbox, Waregem
    Tickets vanaf wo 17 jun 26 09:00

Minimal met maximale impact.

De invloed van de Amerikaanse componist Philip Glass op de hedendaagse muziek is de afgelopen decennia alleen maar gegroeid. Van film tot opera en symfonie: zijn minimalistische taal is overal aanwezig en inspireert een nieuwe generatie componisten, van Bryce Dessner tot Nils Frahm en Ólafur Arnalds.

Lavinia Meijer behoort tot de meest toonaangevende harpisten ter wereld. Als exclusief Sony Classical International Artist treedt ze op van Carnegie Hall tot de Berliner Philharmonie. Ze werd geboren in Zuid-Korea en groeide op in Nederland, waar ze haar passie ontwikkelde voor het verleggen van de grenzen van haar instrument.

Haar bijzondere band met het werk van Philip Glass begon na een ontmoeting in 2011, toen hij haar toestemming gaf om Metamorphosis te bewerken voor harp. Sindsdien heeft ze meerdere werken van Glass naar haar instrument vertaald. Met haar grensverleggende interpretaties betovert Lavinia Meijer wereldwijd haar publiek. Nu is het aan jou om je te laten raken.

wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief