Cultuurcentrum De Schakel

NIEUW! Eerst registreren (via Mijn Schakel-agenda), dan bestellen.

  

Van 17 tot en met 21 september trappen we het nieuwe cultuurseizoen af met een extra lang openingsweekend.

Ons weekend telt geen twee, maar VIJF dagen. We starten al op woensdag met een exclusieve try-out van niemand minder dan Björn Soenens. En daar blijft het niet bij: we mogen met trots Wim Helsen en Roy Aernouts aan onze affiche toevoegen.

Wat dit openingsfeest extra smaakvol maakt? We gaan samen barbecueën! Want het jaarthema ‘smaak’ loopt als een kruidige rode draad doorheen het hele weekend. Er valt nog veel meer te beleven: kom meezingen tijdens Chill & Sing, ontdek verrassende voorstellingen op én naast de planken, en laat je verrassen in de onverwachte hoekjes van cc De Schakel.

Wij kijken er alvast enorm naar uit en hopen jullie met open armen te ontvangen voor een héérlijke start van seizoen 25-26.

Ontdek hieronder het volledige programma:

Tijdens het openingsweekend serveren we niet alleen podiumkunst, maar ook een smakelijke verrassing die je écht niet wilt laten liggen:

wachtlijst

Inschrijven voor onze nieuwsbrief